Pracownicy

Zbigniew Darda
Dyrektor Domu Kultury Kadr
z.darda@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY
Anna Zdulska
Główna księgowa
a.zdulska@dkkadr.waw.pl

Konrad Machrowicz
Księgowy
k.machrowicz@dkkadr.waw.pl

Alicja Cirmirakis
Księgowa
finanse@dkkadr.waw.pl

Julita Lipińska
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

Justyna Gąsiorowska
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

 

DZIAŁ PROGRAMOWY
Kornelia Ciołek
Kierownik działu programowego, tel. 787 071 851
k.ciolek@dkkadr.waw.pl

Zespół komunikacji i promocji, tel. kom. 787 086 382
Adam Domagała
Specjalista ds. promocji
a.domagala@dkkadr.waw.pl

Katarzyna Widźgowska
Specjalistka ds. promocji
k.widzgowska@dkkadr.waw.pl

Agnieszka Kuźma
Specjalistka ds. PR
promocja@dkkadr.waw.pl

Aleksandra Wiegandt-Chylińska, tel. kom. 787 086 398
Specjalistka ds. marketingu
a.chylinska@dkkadr.waw.pl marketing@dkkadr.waw.pl

Zespół repertuaru, tel. kom. 787 086 385
Łukasz Kruhlik
Specjalista ds. programowych
l.kruhlik@dkkadr.waw.pl

Zespół projektów społeczno-kulturalnych, tel. kom. 787 086 401

Maria Kuczyńska
Specjalistka ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekunka Akumulatora, współpraca z organizacjami pozarządowymi, grupami formalnymi i nieformalnymi, mieszkańcami
m.kuczynska@dkkadr.waw.pl

Mariusz Grabarski
Specjalista ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekun Akumulatora, współpraca z organizacjami pozarządowymi, grupami formalnymi i nieformalnymi, mieszkańcami
m.grabarski@dkkadr.waw.pl


Zespół edukacji kulturalnej, tel. kom. 787 086 392

Katarzyna Cieślak
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
k.cieslak@dkkadr.waw.pl

Sylwia Mochól
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
s.mochol@dkkadr.waw.pl

Aleksandra Łoskot
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
a.loskot@dkkadr.waw.pl

INSTRUKTORZY
Anna Sobol
Instruktorka plastyki

Marek Żurawski
Instruktor muzyki

Magdalena Kott
Instruktorka muzyki

Ewa Skalska
Lektor języka niemieckiego

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Wioletta Grzyb
Kierownik działu administracyjnego
w.grzyb@dkkadr.waw.pl

Izabella Runowska
Główna specjalistka
wspolpraca@dkkadr.waw.pl

Andrzej Kwiatkowski
Pracownik ds. obsługi technicznej działalności programowej

Tomasz Kowalski
Pracownik ds. obsługi technicznej działalności programowej i logistyki

Mirosław Fronczyk
Specjalista ds. obsługi technicznej budynku

Piotr Adamczyk
Administrator Systemów Informatycznych (ASI)
administrator@dkkadr.waw.pl
p.adamczyk@dkkadr.waw.pl

Wioletta Adamczyk
Specjalistka – koordynator ds. obsługi IT
w.adamczyk@dkkadr.waw.pl

ZESPÓŁ SCENY

Janusz Kaczmarczyk
Specjalista – Koordynator Zespołu obsługi technicznej działalności programowej
j.kaczmarczyk@dkkadr.waw.pl

Michał Fedec
Specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia

Robert Romanowski
Specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia