Warsaw Short Framing: offowe walentynki

sala: Broadway
wstęp wolny

Dzień przed świętem zakochanych zapraszamy na Offowe Walentynki: z palestyńska tancerką spróbujemy odnaleźć się w nieprzyjaznym kraju, dowiemy się, co słyszą osoby, które uległy wypadkowi, poznamy nietypową parę, spróbujemy uzyskać pozwolenie na stały pobyt w Izraelu oraz wyruszymy na Księżyc. A tydzień później spotkamy nietypowego właściciela psa, weźmiemy udział w przemycie, zgubimy się w Tel Awiwie i odbędziemy niełatwą rozmowę z ojcem. A Dołączcie do nas!

Santé, reż. Sabrine Khoury (Izrael) 19?
Palestyńska tancerka jest w związku z Żydem. Mają razem wyjechać na występ. Gdy docierają do punktu kontrolnego pojawia się problem.

Tylko kochankowie umrą, reż. Vladimir Kanic (Chorwacja) 7?
Emily zostaje ranna w wypadku. W drodze do szpitala przez opowieść o miłości, śmierci, pasji i utracie przebija się przez rozmowy otaczających ją osób.

Nieskończoność, która trwa, reż. Akira Kamiki (Brazylia) 19?
Danny i Seiji poznają się na domówce. Od razu rodzi się między nimi uczucie. Czy różnice nie staną im na drodze do szczęścia?

Miłosna emigracja, reż. Adi Toledano (Izrael) 22?
Philip postanowił wyjechać z Anglii i zamieszkać z poznaną w Tajlandii Michal w Izraelu. Teraz musi tylko dostać wizę. Ale żeby to się stało, para musi udowodnić ?szczerość ich związku? w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Spotkanie na orbicie Księżyca, reż. Mélanie Charbonneau (Kanada) 15?
Mężczyzna przebrany za astronautkę i kobieta przebrana za tampon wyruszają razem w podróż na Księżyc.

Łączny czas trwania: ok. 85 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i kurator projektu Warsaw Short Framing. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

Zdjęcie przedstawia młodego ciemnej karnacji mężczyznę, który leży na łóżku w pokoju i wpatruje się w sufit. Wydaje się być zamyślony. Zdjęcie przedstawia młodego ciemnej karnacji mężczyznę, który leży na łóżku w pokoju i wpatruje się w sufit. Wydaje się być zamyślony. Zdjęcie przedstawia młodego ciemnej karnacji mężczyznę, który leży na łóżku w pokoju i wpatruje się w sufit. Wydaje się być zamyślony. Zdjęcie przedstawia młodego ciemnej karnacji mężczyznę, który leży na łóżku w pokoju i wpatruje się w sufit. Wydaje się być zamyślony. Zdjęcie przedstawia młodego ciemnej karnacji mężczyznę, który leży na łóżku w pokoju i wpatruje się w sufit. Wydaje się być zamyślony.