Pracownicy

Zbigniew Darda
Dyrektor Domu Kultury Kadr
z.darda@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY
Joanna Frączyk
Główna księgowa
finanse@dkkadr.waw.pl

Marta Chodakowska
Księgowa
m.chodakowska@dkkadr.waw.pl

Jolanta Mucha
Księgowa
j.mucha@dkkadr.waw.pl

Joanna Keler
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

Aleksandra Łoskot
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ PROGRAMOWY

Kornelia Ciołek
Kierownik działu programowego
k.ciolek@dkkadr.waw.pl

Zespół komunikacji i promocji, tel. kom. 787 086 382

Adam Domagała
Specjalista ds. promocji
a.domagala@dkkadr.waw.pl

Katarzyna Widźgowska
Specjalistka ds. promocji
k.widzgowska@dkkadr.waw.pl

Agnieszka Kuźma
Specjalistka ds. PR
promocja@dkkadr.waw.pl

Aleksandra Wiegandt-Chylińska
Specjalistka ds. marketingu, tel. kom. 787 086 398
a.chylinska@dkkadr.waw.pl, marketing@dkkadr.waw.pl

Zespół repertuaru, tel. kom. 787 086 385
Łukasz Kruhlik
Specjalista ds. programowych
l.kruhlik@dkkadr.waw.pl

Arkadiusz Hapka
Specjalista ds. programowych
a.hapka@dkkadr.waw.pl

Zespół projektów społeczno-kulturalnych, tel. kom. 787 086 401

Daniel Szatkowski
Specjalista ds. przestrzeni młodzieżowej, współpraca z harcerzami
d.szatkowski@dkkadr.waw.pl

Maria Kuczyńska
Specjalistka ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekunka Akumulatora
m.kuczynska@dkkadr.waw.pl

Mariusz Grabarski
Specjalista ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekun Akumulatora
m.grabarski@dkkadr.waw.pl

Zespół edukacji kulturalnej, tel. kom. 787 086 392
Katarzyna Cieślak
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
k.cieslak@dkkadr.waw.pl

Sylwia Mochól
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
s.mochol@dkkadr.waw.pl

Instruktorzy
Anna Sobol
Instruktorka plastyki

Marek Żurawski
Instruktor muzyki

Magdalena Kott
Instruktorka muzyki

Ewa Skalska
Lektor języka niemieckiego

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Wioletta Grzyb

Kierownik działu administracyjnego
w.grzyb@dkkadr.waw.pl

Izabella Runowska
Główna specjalistka
wspolpraca@dkkadr.waw.pl

Janusz Kaczmarczyk
Specjalista – Koordynator Zespołu Technicznego
admin@dkkadr.waw.pl

Piotr Adamczyk
Administrator Systemów Informatycznych (ASI)
p.adamczyk@dkkadr.waw.pl

Wioletta Miszczak
Specjalistka – koordynator ds. obsługi IT
w.miszczak@dkkadr.waw.pl

Michał Podkański
Specjalista ds. administracji

Tomasz Schnitzer
Specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia

Robert Romanowski
Specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia

Jarosław Birek
Pracownik techniczny

Mikołaj Miętek
Pracownik techniczny

Andrzej Kwiatkowski
Pracownik techniczny

Zbigniew Tutak
Pracownik techniczny

Tomasz Kowalski
Pracownik techniczny


Autor wpisu: Janusz Kaczmarczyk

Opublikowano: 27 wrz 2013 o 15:37
Autorem ostatniej edycji jest Janusz Kaczmarczyk 2 czerwca 2016 15:58

Autorem ostatniej edycji jest Janusz Kaczmarczyk 28 listopada 2016 19:03

Autorem ostatniej edycji jest Janusz Kaczmarczyk 19 stycznia 2017  17:40