Instruktorzy

Rękodzieło
Anna Browko – instruktorka NaturosztukKreacji
Adam Kaczmarek – instruktor Warsztatów stolarskich dla dzieci, Majsterkowania dla dzieci, Otwartej Stolarni, Rodzinnej Pracowni Gier
Anna Ludwicka – instruktorka Sitodruku i technik graficznych
Robert Rzeszutek – instruktor Ceramiki dla dzieciceramiki dla dorosłych
Tomasz Świderski – instruktor Pracowni mikromodelarstwa i gier strategicznych “GOLIAT”
Sławomira Wardzyńska – instruktor Ceramiki dla dzieciceramiki dla dorosłych

Rozwój
Róża Cieślińska-Dziekiewicz – instruktorka Emisji głosu i autoprezentacji
Pamela Markowska – instruktorka Nieograniczonego świata druku 3D
Mateusz Metkowski – instruktor warsztatów architektonicznych Było sobie miasto

Ilona Przeciszewska – instruktorka Mamy dla mamy
Victoriano Sanz Losada – instruktor Szachów dla dzieci
Paulina Stępska – instruktorka Programowania dla początkującychRobotyki
Piotr Szambelan – instruktor ABC 3D
Magdalena Taperek – instruktorka Urwisowo
Michał i Magdalena Wiśniewscy – instruktorzy Atomowych BrzdącówPrecz z Nudą

Teatr
Andre De la Cruz – instruktor Studia Teatralnego KadrGrupy Teatralnej Kadr
Ewa Ampulska – instruktorka Studia Teatralnego Kadr
Ewa Gampel – instruktorka Teatru Tadam
Jolanta Sikorska – instruktorka Studia Teatralnego Kadr
Sebastian Słomiński – instruktor Aktorskie ABC, Zagraj to!, Kadry Teatralnej „Bez przesady”
Aleksandra Walusiak – instruktorka Studia Teatralnego Kadr

Aleksandra Włodarczyk – instruktorka Studia Teatralnego Kadr
Anna Salamon Kalinowska – instruktorka Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Agata Pankowska – instruktorka Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Jacek Zawada – instruktor Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Krzysztof Biernacki – instruktor Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”

Taniec
Aneta Bułka – instruktorka Teatru Tańca
Łukasz Depa – instruktor Break Kids, Master Class – Breaking Academy, Warsaw Breaking Spot, Break Academy
Tomasz Domański – instruktor Kontakt Improwizacji
Weronika Fabijańska – instruktorka Roger Rabbit Crew
Beata Pawlik Kociałkowska – instruktorka Tańca musicalowego, Baletu – Pikuliny, Akrodance, Videoclip Dance
Anna Kostrzyńska – instruktorka Tańca musicalowego, Akrodance
Milena Maciejewska – instruktorka Videoclip Dance
Rafał Matysiak – instruktor Tańca towarzyskiego
Aleksandra Młot – instruktorka Baletu – Pikuliny
Agnieszka Penczonek – instruktorka Tańca Jazzowego
Jacek Sennewald – instruktor Disco Dance
Bartłomiej Szarżanowicz – instruktor Tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych, Tanecznego Pierwszego Kroku
Aneta Szyda – instruktorka Disney Dance, Baletu
Adrianna Szymańska – instruktorka Rogger Rabbit Crew

Anna Salamon Kalinowska – instruktorka Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Agata Pankowska – instruktorka Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Jacek Zawada – instruktor Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Krzysztof Biernacki – instruktor Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”

Kamila Mikusek – instruktorka Klubu Tańca Towarzyskiego, Tanecznego Pierwszego Kroku, Tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych

Muzyka
Ewa Jurkiewicz – instruktorka Chóru Let The Dow Dow
Marek Klemczak – instruktor Sztuki dźwięku – gry i filmy
Jagna Knittel – instruktorka Śpiewania po staremu
Magdalena Kott – instruktorka Pracowni muzycznej Piano-Forte
Agnieszka Lach – instruktorka Homerecording vs Studio
Agnieszka Mroczek – instruktorka Komp!o!nut, Chóru KADROFONIA
Anna Natalicz – instruktorka Abrakadrabra – gordonków
Aleksandra Nykowska – instruktorka Indywidualnych zajęć wokalnych
Tamara Grykowska-Treszczotko – instruktorka Śpiewu operowego, musicalowego i rozrywkowego
Zbigniew Żak – instruktor Gitary i innych instrumentów
Karolina Żuk – instruktorka Indywidualnych zajęć wokalnychZespołu wokalnego LUZ
Marek Żurawski – instruktor Studia pod pięcioliną, Elektronicznej Orkiestry Laboratorium Dźwięku
Anna Salamon Kalinowska – instruktorka Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Agata Pankowska – instruktorka Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”, The Sound – grupy wokalnej
Jacek Zawada – instruktor Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”
Krzysztof Biernacki – instruktor Akademii Teatru Muzycznego „Artysta”, The Sound – grupy wokalnej

Ruch
Mateusz Biankecki – instruktor Akrobatyki dla dzieci
Paweł Galiński – instruktor Capoeiry dla dzieci
Zdzisław Karol Dałek – instruktor Funny Judo
Beata Pawlik Kociałkowska – instruktorka Akrobatyki dla dzieci i młodzieży
Anna Kostrzyńska – instruktorka Akrobatyki dla dzieci i młodzieży
Szymon Łojak – instruktor Szermierki
Monika Maciejewska – Instruktorka Jogi
Bartek Oset – instruktor Akrobatyki dla dzieci i młodzieży
Zuzanna Pieńkowska – instruktorka Akrobatyki dla dzieci
Anna Maria Pałys-Rolka – instruktorka Kickboxingu
Roman Rolka – instruktor Kickboxingu
Anna Sadowska – instruktorka Zumby
Izabela Targaszewska – instruktorka Muzosensorków! Zmysłów w ruchu dzieci
Małgorzata Wilkowska – instruktorka TBC (Total Body Conditioning), Zdrowego kręgosłupa

Sztuki wizualne
Karolina Witowska-Ćirlić – instruktorka Rysunku i malarstwa – przygotowania na ASP
Daniel Chmielewski – instruktor Narracji komiksowych
Dominik Cudny – instruktor Ćwiczeń z patrzenia
Anastazja Dąbrowska – instruktorka Świata w Kadrze
Michał Drabik – instruktor – Podstawy projektowania graficznegoPodstawy projektowania graficznego_nowa grupa
Urszula Pielach-Gemzała – instruktorka zajęć z rysunku – przygotowanie do egzaminów na Wydział Architektury, Malarstwa i konstrukcji przestrzennych 3D-Art, Podróży artystycznych dookoła świata, Malarstwa i rysunku – przygotowanie do liceum plastycznego
Agnieszka Glasenapp – instruktorka Art Studia ASP, Art Studia Kids
Maciej Misztal – instruktor Warsaw Short Framing Meetings
Wojciech Nomejko – instruktor warsztatów filmowych Od pomysłu do premiery
Magda Przanowska – instruktorka Plastyki z wyobraźnią
Ewa Przanowska – instruktorka Plastyki z wyobraźnią
Karolina Rodanowicz – instruktorka Akademii Spotlight KidsSztukostwory, Mistrzowie i buntownicy
Michał Rostek – instruktor Klatka po klatce
Agnieszka Sinicka – instruktorka Akademii Spotlight KidsSztukostwory
Anna Stefańska – instruktorka Akademii Spotlight KidsSztukostwory
Anna Sobol – instruktorka Malarstwa i rysunku

Marcin Wiliński – instruktor Spotlight Films
Alicja Witkowska – instruktorka Spotlight FilmsKlatka po klatce
Anna Wojciechowska – instruktorka Spotlight Films, Klatka po klatce
Zbigniew Kozłowski – instruktor zajęć KADR
Joanna Satanowska – instruktorka zajęć KADR

Język i kultura
Tatiana Kotowicz – instruktorka Języka angielskiego
Gosia Moskalewicz – instruktorka Języka hiszańskiego dla dzieci Hola Espana!
Ewa Skalska – instruktorka Deutsch ist super!Języka niemieckiego

Anna Szustak – instruktorka Języka francuskiego metodą Les Petits Francais
Ewa Michałowicz – instruktorka English Drama Course

Taught in English
Monika Maciejewska – instruktorka Joga for everyone

Ewa Michałowicz – instruktorka English Drama Course

Retro Akademia
Agnieszka Glasenapp – instruktorka Art Studio Retro
Jan Gliński – instruktor Qigong
Natalia Krzemieńska – instruktorka Zumby Gold
Marta Pamięta – instruktorka Gimnastyki kręgosłupaGimnastyki wzmacniającej i rozciągającej
Sławomira Wardzyńska – instruktorka Ceramiki
Anna Sobol – instruktorka Malarstwa i rysunku
Dominik Wendołowski – instruktor Retro Akademii Wiedzy
Agata Anuszewska – instruktorka Pilates Gold

Aktywny senior
Eliza Paś-Dimitrow – instruktorka Spotkań z pieśnią
Ewa Gampel – instruktorka Studia Tadam
Rafał Matysiak – instruktor Tańca towarzyskiego, Tanecznej środy dla seniora
Izabela Rudnicka – instruktorka Nie bójmy się technologii