kup bilet

Tajemnica Skorpiona

sala: Broadway
wstęp: 15/20 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Lasse i Maja znowu na tropie! Mieszkańcy Valleby nie mogą doczekać się obchodów urodzin miasteczka. Tajemniczy Skorpion ma jednak zgoła inne plany. Czy młodym detektywom uda się uratować święto przed przebiegłym złodziejem?

Przed Lassem i Mają wyzwanie godne największych detektywów. Zbliża się wielkie święto – obchody 500-lecia Valleby, jednak przygotowania przerywa seria zuchwałych kradzieży. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby wyczekiwana przez wszystkich mieszkańców Valleby uroczystość nie doszła do skutku. Lasse i Maja bez wahania angażują się w sprawę i z pomocą zrzędliwej, emerytowanej mistrzyni złodziei Lillie próbują wpaść na trop złodzieja. Ale kim tak naprawdę jest ten przebiegły Skorpion i jaki jest jego motyw? Czy Lasse i Maja zdołają rozwiązać zagadkę i powstrzymać rabusia przed zrujnowaniem święta Valleby?

Film na podstawie bestsellerowej serii książek Martina Widmarka zdobył nagrodę publiczności na 9. MFF Kino Dzieci. „Tajemnica Skorpiona” jest już szóstą filmową częścią przygód ulubionych młodych detektywów, Lassego i Mai.

Reżyseria: Tina Mackic
Kraj i rok produkcji: Szwecja 2022
Czas trwania: 83 min
Wersja językowa: Dubbing

Z lewej strony młody chłopiec w okularach, obok niego starsza koleżanka z długimi ciemnymi włosami, oboje wpatrują się w skorpiona, który znajduje sie w terrarium. Z lewej strony młody chłopiec w okularach, obok niego starsza koleżanka z długimi ciemnymi włosami, oboje wpatrują się w skorpiona, który znajduje sie w terrarium. Z lewej strony młody chłopiec w okularach, obok niego starsza koleżanka z długimi ciemnymi włosami, oboje wpatrują się w skorpiona, który znajduje sie w terrarium. Z lewej strony młody chłopiec w okularach, obok niego starsza koleżanka z długimi ciemnymi włosami, oboje wpatrują się w skorpiona, który znajduje sie w terrarium. Z lewej strony młody chłopiec w okularach, obok niego starsza koleżanka z długimi ciemnymi włosami, oboje wpatrują się w skorpiona, który znajduje sie w terrarium.