Bez kategorii

I nagroda w konkursie Twórcy Przestrzeni

I nagroda w konkursie Twórcy Przestrzeni

Rekrutacja

Rekrutacja

Laboratorium Dźwięku – keyboard inaczej

Laboratorium Dźwięku – keyboard inaczej

Wypożyczalnia roweru towarowego

Wypożyczalnia roweru towarowego

Cykl 1 – Programowanie i robotyka/Było sobie miasto

Cykl 1 – Programowanie i robotyka/Było sobie miasto

Cykl 2 ? Akrobatyka/Podróże artystyczne dookoła świata

Cykl 2 ? Akrobatyka/Podróże artystyczne dookoła świata

Cykl 3 ? Break dance/Warsztaty komiksowe

Cykl 3 ? Break dance/Warsztaty komiksowe

Cykl 4 ? Capoeira/Street Art

Cykl 4 ? Capoeira/Street Art

Było sobie miasto w godz. 10.00 ? 12.00

Było sobie miasto w godz. 10.00 ? 12.00

Street Art, godz. 10.00 ? 12.00

Street Art, godz. 10.00 ? 12.00

Break Dance godz. 12.30 ? 14.00

Break Dance godz. 12.30 ? 14.00

Robotyka/programowanie godz. 12.30 ? 14.30

Robotyka/programowanie godz. 12.30 ? 14.30

Odwołane wydarzenia w DK KADR

Odwołane wydarzenia w DK KADR

Nasz nowy adres na FB!

Nasz nowy adres na FB!

WSPARCIE DLA MOKOTOWSKICH SENIORÓW

WSPARCIE DLA MOKOTOWSKICH SENIORÓW

FILM ODWOŁANY! Proces Siódemki z Chicago

FILM ODWOŁANY! Proces Siódemki z Chicago

WARSZTATY ODWOŁANE! Eksperymentuj z nami: krążek Newtona

WARSZTATY ODWOŁANE! Eksperymentuj z nami: krążek Newtona

WARSZTATY ODWOŁANE! Warsztaty twórczej zabawy – w kosmosie!

WARSZTATY ODWOŁANE! Warsztaty twórczej zabawy – w kosmosie!

KONCERT ODWOŁANY! made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT ODWOŁANY! made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

Emocje w rysunku i malarstwie

Emocje w rysunku i malarstwie

Zwierzaki na start!

Zwierzaki na start!

Eksperymentuj z Nami! – Dźwięk

Eksperymentuj z Nami! – Dźwięk

Rafał Matysiak

Anna Błaszczyk

Dominik Wendołowski

Anna Sobol

Małgorzata Wilkowska

Łukasz Depa

Ewa Jurkiewicz

Anna Sadowska

Marek Żurawski

Adam Kaczmarek

Beata Pawlik Kociałkowska

Robert Rzeszutek

Zbigniew Żak

Urszula Pielach Gemzała

Agnieszka Glasenapp

Daniel Chmielewski

Anna Browko

Anna Szustak

Tomasz Domański

Sławomira Wardzyńska

Ewa Ampulska

Piotr Zychora

Jagna Knittel

Paulina Metkowska

Karolina Rodanowicz

Karolina Witowska-Ćirlić

Aleksandra Walusiak

Agnieszka Sinicka

Jan Gliński

Paweł Galiński

Andre de la Cruz

Jacek Sennewald

Anna Natalicz

Anna Wojciechowska

Aleksandra Włodarczyk

Przemysław Hajduk

Milena Maciejewska

Szymon Łojak

Michał Rostek

Mateusz Mosiewicz

Adam Chyliński

Marta Pamięta

Natalia Puciłowska

Juliusz Dzienkiewicz

Natalia Krzemieńska

Róża Cieślińska-Dziekiewicz

Agnieszka Penczonek

Katarzyna Stefanowicz

Tatiana Potapova

Tomasz Świderski

Alicja Witkowska

Anna Maria Szufa

Tamara Grykowska-Treszczotko

Anna Stefańska

Izabela Markiewicz

Magdalena Kott

Magda Przanowska

Agnieszka Wąsikowska

Ewa Gampel

Edyta Ganc

Ewa Skalska

Izabela Targaszewska

Michał Drabik

Wojciech Nomejko

Kontakt

Wieczorek karnawałowy dla seniorów

?Laboratorium dźwięku ? keyboard inaczej? ? fotorelacja z warsztatów

Aleksandra Nykowska

Anna Sadowska

Barbara Żach

Eliza Paś

Jan Sajdak

Jeremi Winiarski

Klaudia Waryszak-Lubaś

Ferie zimowe: Wyprawa do Ameryki Południowej

Ferie zimowe: Etnoprzygoda

Ferie zimowe: Twórcze podróże małe i duże

Ferie zimowe: W 10 dni dookoła świata

Ferie zimowe: W głowie się nie mieści!

Ferie zimowe: O empatii

Wspomnienia o Służewie i Służewcu nadal poszukiwane!

Lato w mieście: Przygoda z etnografią

Lato w mieście: Do roboty!/Klatka po klatce

W przestrzeni AV

Projekt “GRAFIKA”

OFF/ON

Alchemia proporcji

Eksplorując fotografię

Pracownia fotografii prasowej: dokument, fotoreportaż, portret

Rodzinna Pracownia Gier

Przygotowanie do liceum plastycznego — Atelier

Lato w mieście: Do roboty!/Klatka po klatce

Programowanie dla początkujących – kontynuacja

Magdalena Taperek

Malarstwo i rysunek

Victoriano Sanz Losada

Magdalena Wiśniewska

Michał Wiśniewski

Narracje wizualne

Ilona Przeciszewska

Precz z nudą!

Art Studio World – Visual Arts in English

Atomowe brzdące

Mateusz Metkowski

Balet od podstaw

Fit Ballet

Anastazja Dąbrowska

Maciej Misztal

Szustak Anna

Język angielski

Paulina Wesołowska

Hiszpański dla dzieci Hola Espa?a!”

Videoclip Dance

Turniejowy zespół taneczny – DRAKA

Yoga for everyone!

Sebastian Słomiński

Modern Dance

Monika Maciejewska

Taniec musicalowy

Capoeira dla dzieci

TBC (Total Body Conditioning)

Kobiecy Rytm

Modern jazz/ Taniec ponad ziemią

Mini Scena Przedszkolaka

Aktorskie ABC

Street Dance/ Hip-hop dance

“Warsztaty teatralne – kurs przygotowujący”

Teatr wyobraźni

Aleksandra Młot

Warsztaty DJ-skie

Roman Rolka

Agnieszka Lach

Zespół wokalny LUZ

Agnieszka Mroczek

Śpiew solowy. Technika klasyczna i musicalowa

Anna Kostrzyńska

Majsterkowanie dla dzieci

Haftoteka

Adrianna Szymańska

Gosia Moskalewicz

Ewa Ampulska

Taneczna środa dla seniora

ART STUDIO TURBO

Zdzisław Karol Dałek

Robotyka dla dzieci i młodzieży

Ewa Michałowicz

Joga dla mamy i malucha

Karolina Szaturska

Agnieszka Leonkiewicz

Jorge Riffo Maechel

Acrobatics in English

English Drama Course

Język angielski

Paweł Wojtas

Jacek Turczyk

Kamil Kruczkowski

Art Studio Retro

Retro Akademia Wiedzy

Katarzyna Warowna

Jacek Zawada

Monika Szklarz

Krzysztof Biernacki

Anna Salamon-Kalinowska

Patrycja Sasin

Marta Wawryszewicz

Agnieszka Lisiecka

Joanna Szczęsna

Adriana Poręcka

Edyta Bystroń

Deklaracja dostępności

Nabór na zajęcia teatralne “Artysta” i do grupy wokalnej “The Sound”

Zapraszamy

Ewa Przanowska

Paweł Zarzecki

Paweł Chruszczyński

Joanna Wiktoria Kania

Anna Sołtysiak

Ewa Cieniak

Weronika Zaborowska

Roma Roman

Katarzyna Fronczak

Karol Urbański

Master Class

Anika Kamińska

Agnieszka Brzezińska

Izabela Targaszewska

Izabela Kniaź

Dorota Jasińska-Urbańska

Adam Prygiel

Rafał Wodzicki

Joanna Durka

Magdalena Kostrubiec

Renata Prymek

Maria Sitko

Amanda Nabiałczyk

Kamila Mikusek

Weronika Olczyk

Barbara Mońka

Aleksandra Pisarczyk

Patryk Czarnecki

Łukasz Piechowicz i Anna Browko

Sława Michalewska

“SŁUGA DWÓCH PANÓW”

Beata Radzikowska

5. DANUTA RINN FESTIWAL